Lesrooster 2020-2021       

 

MAANDAG Lessen Leeftijd Docent
10.00-10.45 Peuterdans      2,5 - 3 jaar Collinda Willemsen
16.00-17.00 Street - Jazz - Hiphop  wachtlijst 7 - 9  jaar Lois Evers
17.00-18.00 Street - Jazz - Hiphop      10 - 12 jaar Lois Evers
18.00-19.00 Street - Jazz - Hiphop    13 - 16 jaar Lois Evers
19.30-20.30 Dance Workout  Volwassenen Charlotte Chatrer
20.30-21.30 Jazzdance            Volwassenen Collinda Willemsen

 

DINSDAG Lessen Leeftijd Docent
16.00-17.00 Jazz - Street - Showdance 7 - 9    jaar Giordana Pangrazzi
17.00-18.00 Jazz - Street - Showdance 10 - 12 jaar Giordana Pangrazzi
18.00-19.00 * Selectie   Jazz - Klass - Show 10+      jaar Giordana Pangrazzi
17.30-18.30 * Dance Mix I (beperking)  Volwassenen Collinda Willemsen
19.15-20.15 Pilates                              Volwassenen Giordana Pangrazzi
18.30-19.30 * Dance Mix II (beperking) Volwassenen Collinda Willemsen
20.15-21.15 Moderne Dans - Jazz    Volwassenen Giordana Pangrazzi
WOENSDAG Lessen Leeftijd Docent
13.30-14.15 Kleuterdans                wachtlijst 4 - 5   jaar Giordana Pangrazzi
14.15-15.15 Jazz - Modern - Klassiek 6 - 7   jaar Giordana Pangrazzi
15.30-16.30 Jazz - Modern - Klassiek 8 - 10 jaar Giordana Pangrazzi
16.30-17.30 Jazz - Modern - Klassiek      10 - 12 jaar Giordana Pangrazzi
17.30-18.30 Jazz - Modern - Klassiek 12 - 14 jaar Giordana Pangrazzi
19.15-20.15 Yin Yoga                          Volwassenen Giordana Pangrazzi
20.15-21.15 Mus-Show-Jazz di 20.15u  Volwassenen Giordana Pangrazzi

 

DONDERDAG Lessen Leeftijd    Docent
10.00-11.00 Moderne Dans            45+  jaar Saskia v. Herwijnen
16.00-17.00 Hiphop - Streetstyle          10 - 13 jaar Romy v. Doren
16.30-17.30 Breakdance I               6 - 10 jaar Yannick Huy
17.00-18.00 Hiphop - Streetstyle           13 - 15 jaar Romy v. Doren
17.30-18.30 Team Breakdance 10+  jaar Yannick Huy
18.00-19.00 * Team D-Force Hiphop & Jazz 10+  jaar Romy v. Doren
19.00-20.00 Hiphop - Streetstyle         15 - 17 jaar Romy v. Doren
20.00-21.00 Hiphop - Streetstyle        Volwassenen Romy v. Doren

 

VRIJDAG Lessen Leeftijd Docent
09.00-09.30 Dreumesdans              wachtlijst 1,5 tot 2,5 jr Collinda Willemsen
09.45-10.30 Peuterdans                 Wachtlijst 2,5 - 3 jaar Collinda Willemsen
10.45-11.30 Peuterdans      2,5 - 3 jaar Collinda Willemsen
16.00-16.45  Kleuterdans                Wachtlijst 4 - 5  jaar Charlotte Chatrer
16.00-17.00 Breakdance I       6 - 10  jaar Yannick Huy
16.45-17.45 Jazz - Streetdance       Wachtlijst 6 - 7   jaar Charlotte Chatrer
17.00-18.00 Breakdance II        8 - 12  jaar Yannick Huy
18.00-19.00 Jazz - Streetdance       8 - 10  jaar Charlotte Chatrer
18.00-19.00 Breakdance III         10 - 14 jaar Yannick Huy
19.00-20.00 Jazz - Streetdance      Wachtlijst 10 - 14 jaar Charlotte Chatrer
19.00-20.00 Breakdance IV         10 - 17 jaar Yannick Huy
ZATERDAG Lessen Leeftijd    Docent
09.00-10.00 Pilates                            Volwassenen Giordana Pangrazzi
10.00-11.00 Dance Workout - Latin     Volwassenen Giordana Pangrazzi

 

ZONDAG Lessen Leeftijd Docent